נעים מאוד!
מקום בעולם
מגזין הנוער של ישראל

הסיפור שלנו מתחיל בכך שלהיות בני נוער זו התקופה הכי חזקה, מצחיקה, מרוממת ומפנקת שיש בחיים. וזו באותה נשימה גם תקופה שיש בה לא מעט בלבולים ומתחים. זו תקופה של חברים, וצחוקים, וחיבור ראשון עם אלוקים, ולימודים והתלבטויות, וטיולים וקניות והכל מכל.
מגזין 'מקום בעולם' נועד בדיוק בדיוק בשביל כל זה: 84 עמודים צבעוניים, מרהיבים ומרתקים עם כתבות וטורים ופינות בנושאים שהכי נוגעים לחיים שלנו – אצלכם בדואר. לא מסך ולא דיגיטל – אלא נייר כרומו עם ריח של דיו כמו פעם.


יאללה חברים - ברוכים הבאים. הולך להיות כיף ביחד.
הכירו את הכותבים שלנו:
רועי אהרוני

רועי אהרוני

כותב מאז שלמד לכתוב. הוציא לאור את ספרו "לך תבין מכשפות" כשהיה בן 14. כיום לומד תורה בישיבת חולון, לומד משפטים באוניברסיטת תל אביב ולומד לכתוב עבורכם כתבות שוות ב"מקום בעולם"

קישור לסרטון
הראל חצרוני

הראל חצרוני

מייסד ומנהל את 'הזולה של חצרוני' ומחיה נפשות רבות על גיטרה וכוס תה בשעות הקטנות של הלילה. רואה בכולם אחים ואחיות, נשמות טהורות. חצרוני.


קישור לסרטון
מתן צור

מתן צור

נשוי לאביטל – כבוד! אב לשניים מתולתלים ממש כמוהו. תסריטאי, קומיקאי ונגן צ'לו פוטנציאלי. מאמין באל אחד ובטחינה גולמית. חבר של: אשר בן אבו, יאיר יעקובי ונדב נווה, הלוא הם שותפיו ל'אנדרדוס'. תוכלו למצוא אותו ב"צומת" ובמדור הסאטירי.


קישור לסרטון
נדב גדליה

נדב גדליה

כתב המוסיקה ולא רק של "עולם קטן" שמשפריץ המון צבע גם על הדפים של "מקום בעולם". מוסיקאי בעצמו שאוהב את החיים ואת מי שנתן לו אותם.


קישור לסרטון
נעמה מוזס

נעמה מוזס

מטפלת זוגית ומשפחתית, מנחת סדנאות ומחשיבה עצמה כתלמידה הנהנית להמשיך ללמוד ולהתפתח. מייעצת לבני הנוער על התמודדיות עם החיים, ההורים, בית הספר ומה שביניהם. יש לכם שאלה? פנו לעמוד 53: מה לעשו"ת?


קישור לסרטון
רעות גולדובסקי

סופרת, קופירייטרית ואשת סושיאל שעדיין כותבת בעט על מחברת (כן, גם את מדור הטכנולוגיה). מתחזקת אוסף משחקי קופסא מוגזם להפליא וההישג שהיא הכי גאה בו הוא שבירת השיא בשלושה חדרי בריחה, כבוד.

קישור לסרטון
אמיר מויאל

אמיר מויאל

קומיקאי, סטנדאפיסט, סאטיריקן ועוד מילים שלמעשה אומרות כמעט אותו דבר. נשוי ואב לחמישה, מתגורר בשומרון. כותב על מה שהוא חושב, אבל לא חושב על מה שהוא כותב.

קישור לסרטון
אשר בן אבו

אשר בן אבו

כתב הבית של המגזין לענייני הגזמות. במדור שלו "אבו טור" הוא נוהג לחשוף את פרטיו האישיים כמו כן את פרטי בני משפחתו למורת רוחם ולרוב ללא הסכמתם. בעל תואר ראשון בחינוך למקרה חירום.

קישור לסרטון
טליה שושן

טליה שושן

סטייליסטית, מלבישה לבבות, נערות ונשים . ומלמדת נשים ונערות לעוף על עצמן דרך בגדים.

קישור לסרטון
שמחים לקראת ההצטרפות שלכם למנויי מקום בעולם!


אז קודם כל מדובר בתשלום של 26 שקלים לחודש.
מה המנוי הזה כולל?
בראש ובראשונה את המגזין שלנו: 84 עמודים יפהפיים עם כתבות, טורים אישיים, ים של פינות ועדכונים לנוער. את המגזין תקבלו לתיבת הדואר בבית אחת לחודש.
אבל חוץ מזה אתם מצטרפים לפעילויות שלנו - סדנאות מרתקות והרבה הטבות ופינוקים שתקבלו מאתנו גם דרך המגזין וגם דרך אתר הפעילות.


.