נוער גדול
רוצה שיהיה לו
מקום משלו בעולם



במקום שנסביר לכם יותר מדי על עצמנו ומה זה אומר מגזין נוער שנוגע בכל התחומים הכי משמעותיים בהתפתחות ובחיים של מתבגרים, בכיף של היום-יום, בערכים, בחברים, בקדושה, בצמיחה,
אולי יהיה הכי טוב אם פשוט נשלח אליכם ממש מייד לסלולרי ולמחשב גיליון לדוגמה שתוכלו לדפדף בו באופן וירטואלי ולהתרשם ממנו. הגיליון המודפס הפיזי יהיה חזק עוד הרבה יותר.
אתם כבר תבינו לבד באיזו מהפכת נוער מדובר. אחר כך נדבר.

מלאו פרטים בכפתור הצהוב, ונהיה בקשר.
הראל חצרוני

הראל חצרוני

מייסד ומנהל את 'הזולה של חצרוני' ומחיה נפשות רבות על גיטרה וכוס תה בשעות הקטנות של הלילה. רואה בכולם אחים ואחיות, נשמות טהורות. חצרוני.


קישור לסרטון
מתן צור

מתן צור

נשוי לאביטל – כבוד! אב לשניים מתולתלים ממש כמוהו. תסריטאי, קומיקאי ונגן צ'לו פוטנציאלי. מאמין באל אחד ובטחינה גולמית. חבר של: אשר בן אבו, יאיר יעקובי ונדב נווה, הלוא הם שותפיו ל'אנדרדוס'. תוכלו למצוא אותו ב"צומת" ובמדור הסאטירי.


קישור לסרטון
נדב גדליה

נדב גדליה

כתב המוסיקה ולא רק של "עולם קטן" שמשפריץ המון צבע גם על הדפים של "מקום בעולם". מוסיקאי בעצמו שאוהב את החיים ואת מי שנתן לו אותם.


קישור לסרטון
אמיר מויאל

אמיר מויאל

קומיקאי, סטנדאפיסט, סאטיריקן ועוד מילים שלמעשה אומרות כמעט אותו דבר. נשוי ואב לחמישה, מתגורר בשומרון. כותב על מה שהוא חושב, אבל לא חושב על מה שהוא כותב.

קישור לסרטון
אשר בן אבו

אשר בן אבו

כתב הבית של המגזין לענייני הגזמות. במדור שלו "אבו טור" הוא נוהג לחשוף את פרטיו האישיים כמו כן את פרטי בני משפחתו למורת רוחם ולרוב ללא הסכמתם. בעל תואר ראשון בחינוך למקרה חירום.

קישור לסרטון
טליה שושן

טליה שושן

סטייליסטית, מלבישה לבבות, נערות ונשים . ומלמדת נשים ונערות לעוף על עצמן דרך בגדים.

קישור לסרטון
אבידן בנימינוב

קישור לסרטון
איתי שאוליאן

קישור לסרטון
הרב אייל ורד

קישור לסרטון
נרי לוי

קישור לסרטון
נדב נווה

קישור לסרטון
ארנון סגל

קישור לסרטון
טל שליו

קישור לסרטון
מגזין מקום בעולם!

כולם אומרים שהכי חשוב להשקיע בנוער. אולי מסכי הסלולארי הם אחלה, אבל יש חיים גם מחוץ להם. בדיוק לכן אנחנו עושים את מקום בעולם, מגזין מודפס מרהיב ביופיו שרוצה לחולל מהפכה בתרבות הנוער של ישראל.

מקום בעולם נוגע בכל מה שמעניין את בני הנוער ממקום של ערכים, של חשיבה, של תעוזה.
84 עמודים יפהפיים מלאי כתבות, טורים אישיים וים פינות ועדכונים לנוער בכל התחומים: חברים, פנאי, ציונות, ידע, חשיבה, יהדות, קשיים, צחוקים, טיולים, בילויים.


גיליון מקום בעולם יגיע אליכם לתיבת הדואר אחת לחודש, ונוסף עליו תוכלו ליהנות מסדנאות מרתקות ומהרבה הטבות ופינוקים מיוחדים.
יותר ממוזמנים להצטרף.


מחכים לכם, צוות מקום בעולם


התקשרו 076-5993278


למנוי ללא הטבה וללא התחייבות

שלחו